Moteriški sandalai su viršumi iš natūralios zomšos. Padas yra pakeltas platforma, kurios aukštis 3 cm.
Vidpadis iš dirbtinės odos. Pritvirtinami dirželiu su metaline sagtimi, leidžiančiu reguliuoti prigludimą.
Rekomenduojama saugoti nuo drėgmės ir valyti specialiomis priemonėmis zomšai.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | natūrali zomša |
| Vidpadžio medžiaga | dirbtinė oda |
| Platformos aukštis | 3 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26,5 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.