Moteriškos balerinos pagamintos iš natūralios zomšos. Vidpadis yra iš dirbtinės odos, kulno aukštis 0,5 cm. Modelis turi apvalintą noselę, suteikiančią pirštams laisvės.
Kulkšnies dirželis su auksine sagtimi leidžia pritaikyti batelių prigludimą. Plokščias padas yra skirtas patogesniam vaikščiojimui. Tinka derinti su kasdieniais ir tvarkingesniais deriniais.
| Medžiaga | Natūrali zomša |
|---|---|
| Vidpadžio medžiaga | Dirbtinė oda |
| Kulno aukštis | 0,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26,5 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.