Moteriškos balerinos pagamintos iš zomšinės odos. Vidpadis iš dirbtinės odos, kulno aukštis 0,5 cm.
Batai turi apvalią nosį, kuri suteikia vietos pirštams. Prisegamas čiurnos dirželis su sidabrine sagtimi leidžia reguliuoti priklausymą prie pėdos.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | zomšinė oda |
| Vidpadis | dirbtinė oda |
| Kulno aukštis | 0,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26,5 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.