USB-C kabelis, skirtas įkrovimui ir duomenų perdavimui. Pagamintas su nailoniniu pynimu, kad būtų atsparus nusidėvėjimui.
Kabelis palaiko iki 60 W galios tiekimą ir 480 Mbps duomenų perdavimą. Tinka įrenginiams su USB-C jungtimi, įskaitant išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir nešiojamus kompiuterius.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | nailonas |
| Suderinamumas | įrenginiai su USB-C jungtimi |
| Galia (max) | 60 W |
| Duomenų perdavimas | 480 Mbps |
| Ilgis | 1,2 m |
| Papildoma funkcija | įmontuotas ekranas rodo įkrovimo galią |
| Spalva | mėlyna |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| CN | 85444920 |
| Spalva | Blue |
| Connector type | USB-C (męski) |
| Cable functionality | Data transfer |
| Maximum power | 60 W |
| USB standard | USB 2.0 Hi-Speed (USB 480 Mbps) |
| Ilgis | 1.2 m |
| Package | Box |
| Euro hanger | Yes |
| Product packaging height in cm | 12 |
| Product packaging width in cm | 10 |
| Product packaging depth in cm | 1,5 |
| Bendras svoris gramais | 20 |
| RDY | corrector |
| Papildomos funkcijos | With display |
| Vertimai | Angielski - Nazwa |