USB-C į USB-C laidas, skirtas įrenginių įkrovimui ir duomenų perdavimui. Laidas pagamintas iš nailono pynės, kuri didina atsparumą nusidėvėjimui.
Integruotas skaitmeninis ekranas rodo einamąjį įkrovimo galingumą. Laidas palaiko iki 60 W galios ir duomenų perdavimo spartą iki 480 Mbps, todėl tinka telefonams, planšetėms ir nešiojamiems kompiuteriams.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | Nailonas (pynė) |
| Ilgis | 1,2 m |
| Įkrovimo galia | iki 60 W |
| Duomenų perdavimo sparta | 480 Mbps |
| Jungtis | USB-C – USB-C |
| Spalva | juoda |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| CN | 85444920 |
| Spalva | Black |
| Connector type | USB-C (męski) |
| Cable functionality | Data transfer |
| Maximum power | 60 W |
| USB standard | USB 2.0 Hi-Speed (USB 480 Mbps) |
| Ilgis | 1.2 m |
| Package | Box |
| Euro hanger | Yes |
| Product packaging height in cm | 12 |
| Product packaging width in cm | 10 |
| Product packaging depth in cm | 1,5 |
| Bendras svoris gramais | 20 |
| RDY | corrector |
| Papildomos funkcijos | With display |
| Vertimai | Angielski - Nazwa |