Tech-Protect Ultraboost UB11T yra 200 cm ilgio USB-C į USB-C laidas, skirtas greitam įkrovimui iki 240 W ir duomenų perdavimui iki 480 Mb/s.
| Prekės ženklas | Tech-Protect |
|---|---|
| Modelis | Ultraboost UB11T |
| Produkto tipas | USB-C į USB-C laidas |
| Spalva | juoda |
| Jungtis | USB-C / USB-C |
| Galia | iki 240 W |
| Laido ilgis | 200 cm |
| Suderinamumas | PD 3.0, QC 4.0, Samsung 5V⎓2A, SCP/FCP |
| Medžiaga | audinio pynė, aliuminio antgaliai |
| Duomenų perdavimas | USB 2.0, iki 480 Mb/s |
Laidas turi audinio pynę ir aliuminio antgalius, o tai padeda išlaikyti tvarkingą naudojimą kasdien. Komplekte rasite 1 vnt. laidą originalioje pakuotėje.
Šios prekės pristatymo terminas nurodomas prie prekės informacijos.
| Specifikacija | |
| BC | KO |
| RDY | corrector |
| CN | 85444920 |
| Spalva | Black |
| Package | Box |
| Euro hanger | Yes |
| Product packaging height in cm | 13 |
| Product packaging width in cm | 8 |
| Product packaging depth in cm | 2 |
| Bendras svoris gramais | 34.67 |
| Vertimai | Angielski - Nazwa |