Tech-Protect LL200 – ant kaklo dėvimas skaitymo šviestuvas su dviem LED diodais, nukreipiančiais šviesą tiesiai į skaitomą tekstą. Galite rinktis 3 šviesos ryškumo lygius ir 3 šviesos spalvas: šiltą, neutralią arba šaltą.
| Prekės ženklas | Tech-Protect |
|---|---|
| Modelis | LL200 |
| Produkto tipas | Nešiojamas skaitymo šviestuvas |
| Spalva | juoda |
| LED diodai | 2× SMD3030 |
| Ryškumas | 15 / 30 / 60 lm |
| Šviesos spalva | 3000K / 4000K / 6000K |
| Baterija | 3,7 V 1000 mAh ličio polimerų |
| Įkrovimo laikas | 2,5–3 val. |
| Veikimo laikas | 6–80 val. |
| Jungtis | USB-C |
| Medžiaga | ABS |
| Svoris | 140 g |
| Komplektacija | Šviestuvas, USB-A / USB-C laidas (50 cm) |
Komplekte rasite patį šviestuvą ir 50 cm ilgio USB-A / USB-C laidą. Įrenginys atsparus purslams, todėl tinka naudoti įvairiose kasdienėse situacijose.
Šios prekės pristatymo terminas nurodomas prie prekės informacijos.
| Specifikacija | |
| Spalva | Black |
| CN | 85444920 |
| Package | Box |
| Euro hanger | Yes |
| BC | KO |
| RDY | corrector |
| Product packaging height in cm | 19 |
| Product packaging width in cm | 14 |
| Product packaging depth in cm | 4 |
| Vertimai | Niemiecki - Nazwa |
| Bendras svoris gramais | 177.33 |