Vyriški sportbačiai, viršus pagamintas iš ekologiškos odos. Žemas aulas skirtas kasdieniam avėjimui.
Bateliai turi klasikinį raištelį ir storą pado sluoksnį, suteikiantį papildomą amortizaciją vaikštant. Rekomenduojama valyti drėgna šluoste ir naudoti priemones, skirtas ekologiškai odai.
| Medžiaga | Eko oda |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 26,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 27 cm |
| Vidpadžio ilgis | 28 cm |
| Vidpadžio ilgis | 28,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 29 cm |
| Vidpadžio ilgis | 29,5 cm |
| Spalva | Tamsiai ruda |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Brown |
| Pado spalva | Biały |
| Užsegimas | Laced |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Insole material | Ecological leather |
| Pamušalas | tkanina |
| Kulno tipas | Platform |
| Bendras ilgis | 6,5 cm |
| Platforma / padas | 3 cm |
| Kategorija | Men's |
| Būklė | Nowy |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Bato priekis | okrągły |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Height | niskie |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| ilgis centimetrais | 33 |
| Aukštis centimetrais | 13 |
| plotis centimetrais | 21 |
| Bendras svoris gramais | 1501.5 |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |