Moteriški siurbliai iš eko zomšo. Vidpadis pagamintas iš natūralios odos.
Batai turi stulpinį, stabilų kulną ir uždaro priekinio priekiu siluetą. Dydžių intervalas nurodytas centimetrais prie kiekvieno dydžio.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm (36) |
| Vidpadžio ilgis | 24 cm (37) |
| Vidpadžio ilgis | 24,5 cm (38) |
| Vidpadžio ilgis | 25 cm (39) |
| Vidpadžio ilgis | 26 cm (40) |
| Vidpadžio ilgis | 26,5 cm (41) |
| Medžiaga | Eko zomšas |
| Vidpadis | Natūrali oda |
| Kulnas | Stulpinis, stabilus |
| Spalva | Šviesiai ruda |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Brown |
| Užsegimas | Slip-on |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Insole material | Leather |
| Pamušalas | None |
| Kulno tipas | Heel |
| Dydžiai | Typical - we suggest choosing the size you are wearing |
| Kulno aukštis | 9 |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| Pašiltinimo tipas | No |
| ilgis centimetrais | 27 |
| Aukštis centimetrais | 10 |
| plotis centimetrais | 20 |
| Bendras svoris gramais | 900 |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 8,5 - 10 |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |