Moteriškos šlepetės, viršus pagamintas iš dirbtinės odos. Vidpadis profiliuotas, padengtas natūralia oda.
Dviejų reguliuojamų dirželių su sagtimis konstrukcija leidžia pritaikyti prigludimą prie pėdos. Pado sluoksniai iš poliuretano yra lengvi ir elastingi, užtikrina atsparumą apkrovoms.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
| Spalva | smėlio |
| Prekės ženklas | Inblu |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Beige |
| Užsegimas | Slip-on |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Insole material | Natural suede leather |
| Kulno tipas | Platform |
| Platforma / padas | 3 cm |
| Pamušalas | None |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Aukštis centimetrais | 11 |
| plotis centimetrais | 17 |
| Bendras svoris gramais | 966.17 |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kategoria obuwia | Klapki |
| Season | Wiosna/Lato |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |