Moteriškos balerinos pagamintos iš dirbtinio zomšo. Tai žemas avalynės modelis skirtas kasdieniam avėjimui.
Modelis turi reguliuojamą dirželį per priekį, užsegamą sagtimi, ir šiek tiek apvalintą noselę. Konstrukcija skirta geresnei stabilumui ir laisvei pirštams.
Renkantis dydį rekomenduojama vadovautis pateikta dydžių lentele.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | dirbtinis zomšas |
| Vidpadžio ilgis | 36 – 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 – 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 – 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 – 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 – 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 – 26 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Beige |
| Pado spalva | beżowy |
| Užsegimas | Buckle |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Insole material | Ecological leather |
| Pamušalas | None |
| Kulno tipas | Flat |
| Kulno aukštis | 1 cm |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| ilgis centimetrais | 28 |
| Aukštis centimetrais | 10 |
| plotis centimetrais | 12 |
| Pašiltinimo tipas | No |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Bato priekis | okrągły |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Season | Wiosna/Lato |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Bendras svoris gramais | 560 |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 0 - 3 |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Kategoria obuwia | Baleriny |