Moteriški sportbačiai pagaminti iš natūralios zomšos. Ažuota (perforuota) viršutinė dalis suteikia geresnį oro pralaidumą šiltesnėmis dienomis.
Modelis turi klasikines raišteles, kurios leidžia gerai reguliuoti prigludimą prie pėdos. Vidinė oda aptraukta vidpadis sumažina trintį ir palaiko ventiliaciją.
| Medžiaga | Natūrali zomša |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36 – 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 – 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 – 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 – 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 – 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 – 26,5 cm |
| Aulas | Žemas |
| Užsegimas | Raišteliai |
| Spalva | Smėlio spalvos |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Beige |
| Pado spalva | beżowy |
| Užsegimas | Laced |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Insole material | Leather |
| Pamušalas | tkanina |
| Kulno tipas | No heel |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Platforma / padas | 2 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| Pašiltinimo tipas | No |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Aukštis centimetrais | 12 |
| plotis centimetrais | 17 |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Bato priekis | okrągły |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| Season | Wiosna/Lato |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Bendras svoris gramais | 1054 |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |