Moteriški sportbačiai pagaminti iš natūralaus zomšo. Modelis turi platformą, kuri suteikia papildomą aukštį.
Batų viduje yra odinis vidpadis, kuris pagerina ventiliaciją. Tradicinis užsirišimas leidžia reguliuoti prigludimą prie pėdos.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36 — 22,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26,5 cm |
| Sudėtis | Natūralus zomšas, odinis vidpadis |
| Spalva | smėlio |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Beige |
| Pado spalva | brązowy |
| Užsegimas | Laced |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Insole material | Leather |
| Pamušalas | Skóra ekologiczna |
| Kulno tipas | Platform |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Platforma / padas | 4 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| Pašiltinimo tipas | No |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Aukštis centimetrais | 12 |
| plotis centimetrais | 21 |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Bato priekis | okrągły |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| Season | Wiosna/Lato |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Bendras svoris gramais | 1302 |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |