Sportbačiai pagaminti iš tekstilės, todėl yra lengvi ir gerai pralaidūs orui. Modelis turi klasikinį užsirišimą, leidžiantį reguliuoti prigludimą prie pėdos.
Vidpadis su atminties putų sistema prisitaiko prie pėdos formos, sugeria smūgius ir yra atsparus deformacijai. Jo struktūra padeda reguliuoti drėgmę ir temperatūrą pėdoje.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26,5 cm |
| Medžiaga | Tekstilė |
| Spalva | Smėlio |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Beige |
| Pado spalva | beżowy |
| Užsegimas | Laced |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Insole material | Textile |
| Pamušalas | tkanina |
| Kulno tipas | Platform |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Aukštis centimetrais | 12 |
| plotis centimetrais | 19 |
| Bendras svoris gramais | 1216 |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Bato priekis | okrągły |
| pado medžiaga | Guma |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Height | niskie |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Kategoria obuwia | Trampki |
| Season | Wiosna/Lato |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Producer | Big Star |