Moteriški mokasinai pagaminti iš ekologiško zomšo. Modelis skirtas kasdieniam avėjimui ir turi plokščią konstrukciją.
Priekį puošia dirželis su metaline sagtimi. Viduje įdėta minkšta vidpadžio įdėklas iš ekologiškos odos, skirtas didesniam komfortui avint.
Rūpintis rekomenduojama švelniai, valant specialia priemone zomšui ir vengiant tiesioginio drėgmės poveikio.
| Medžiaga | ekologiškas zomšas |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
| Spalva | smėlio |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Beige |
| Pado spalva | beżowy |
| Užsegimas | Slip-on |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Insole material | Ecological leather |
| Pamušalas | tkanina |
| Kulno tipas | No heel |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| Pašiltinimo tipas | No |
| ilgis centimetrais | 29 |
| Aukštis centimetrais | 11 |
| plotis centimetrais | 14 |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Bato priekis | okrągły |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Season | Wiosna/Lato |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Bendras svoris gramais | 744.33 |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |