Belaidis įkroviklis skirtas Qi2 suderinamiems išmaniesiems telefonams ir ausinėms. Įrenginys naudoja USB-C įvestį ir palaiko iki 25 W įkrovimo galią.
Konstrukcija yra plona (apie 4,4 mm) ir turi 1,5 m ilgio kabelį, leidžiantį naudotis telefonu kraunant. Paviršius yra neslystantis, o tikslūs magnetai padeda išlaikyti telefoną optimalioje padėtyje.
Priežiūra: valyti drėgna šluoste, nenaudoti abrazyvinių valiklių. Suderinamumas: veikia su Qi2 sertifikuotais įrenginiais ir prietaisais, palaikančiais magnetinį tvirtinimą.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Suderinamumas | Qi2 suderinami įrenginiai |
| Maksimali galia | 25 W |
| Įvestis | USB-C |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |
| Medžiaga | Plastikas |
| Spalva | Pilka |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Vertimai | Angielski - Nazwa |
| BC | ŁB |
| CN | 85076000 |
| Spalva | Gray |
| Charger type | Wireless charger |
| Maximum power | 25 W |
| Wireless charging standard | Qi2 |
| Number of output ports | 1 |
| Connector type | USB-C (męski) |
| Cable included | Tak |
| Package | Box |
| Euro hanger | Yes |
| Product packaging height in cm | 12 |
| Product packaging width in cm | 10 |
| RDY | corrector |
| Product packaging depth in cm | 3 |
| Bendras svoris gramais | 60 |