Komplektą sudaro 6 rankšluosčiai: 2 vienetai po 70 x 140 cm ir 4 vienetai po 50 x 100 cm. Tai patogus rinkinys voniai ir kasdieniam naudojimui namuose.
| Produkto tipas | Rankšluosčių komplektas |
|---|---|
| Prekės ženklas | Amari |
| Spalva | Ruda |
| Komplektacija | 2 vnt. 70 x 140 cm, 4 vnt. 50 x 100 cm |
| Kiekis | 6 vnt. |
Pristatymo terminas nurodytas prie prekės.
| Specifikacija | |
| Svoris (bendras produkto svoris) | 1,86 kg |
| Produkto ilgis | 140 cm |
| Vonios ir virtuvinių rankšluosčių dydžiai | 2*70x140+4*50x100 |
| Medžiagos svoris | 450 g/m2 |
| Prekių skaičius rinkinyje | 6 |
| Produkto plotis | 70 cm |
| Collection | Amari - Ameliahome |
| Spalva | brown |
| Style | classic |
| Priežiūra | Dry cleaning recommended,Do not iron,Do not bleach,Wash at a maximum temperature of 60 ° C,Dry at low temperature |
| Sertifikatai | OEKO-TEX STANDARD 100 |
| Aukščio reguliavimas | yes |
| Prekė yra komplekte | Yes |