Moteriški mokasinai pagaminti iš eko zomšo. Plokščias padas suteikia stabilų stovėjimą ir laisvą pėdos padėtį.
Viduje įdėta minkšta vidpadžio dalis iš eko odos. Ant viršaus yra dekoratyvus dirželis su auksinės spalvos sagtimi, tinka derinti su kasdieniais ar tvarkingesniais drabužiais.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | Eko zomšas |
| Paskirtis | Laisvalaikio mokasinai |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
| Spalva | ruda |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Brown |
| Pado spalva | brązowy |
| Užsegimas | Slip-on |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Insole material | Ecological leather |
| Pamušalas | tkanina |
| Kulno tipas | No heel |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| Pašiltinimo tipas | No |
| ilgis centimetrais | 29 |
| Aukštis centimetrais | 11 |
| plotis centimetrais | 14 |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Bato priekis | okrągły |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Season | Wiosna/Lato |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Bendras svoris gramais | 744.33 |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |