Moteriški auliniai batai su ažūriniu raštu. Vidpadis pagamintas iš natūralios odos.
Batai turi stabilų klocko formos kulną ir apvalintą priekį. Užsegami šonu esančiu užtrauktuku, kas palengvina užsidėjimą ir nusiėmimą.
Rinktis dydį rekomenduojama pagal pateiktą dydžių lentelę.
| Medžiaga | Ažūrinis viršus; vidpadis – natūrali oda |
|---|---|
| Savybė | Vidpadžio ilgis 36 – 23,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 37 – 24,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 38 – 25 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 39 – 25,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 40 – 26 cm |
| Spalva | ruda |
| Prekės ženklas | Vinceza |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Brown |
| Pado spalva | brązowy |
| Užsegimas | Zipper |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Insole material | Leather |
| Pamušalas | tkanina |
| Kulno tipas | Klocek |
| Kulno aukštis | 5 |
| Bendras ilgis | 14 cm |
| Viršutinis plotis | 13 |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Aukštis centimetrais | 12 |
| plotis centimetrais | 26 |
| Bendras svoris gramais | 1560 |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Height | Za kostkę |
| Bato priekis | Migdałowy |
| Batų plotis | G |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 3,5 - 5 |
| Producer | Vinceza |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |