Moteriški aukštakulniai, viršus pagamintas iš eko zomšo. Forma: pažymėtas smailus priekis.
Batai turi stabilų stulpelio tipo kulną, kuris suteikia pakėlimą ir keičia siluetą. Tinka dėvėti renginiuose ir oficialiuose susitikimuose.
Priežiūra: valyti minkštu šepeliu arba drėgna šluoste, naudoti priemones skirtas dirbtiniam zomšui. Renkantis dydį, prašome vadovautis pateikta dydžių lentele.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Savybė | 36 — 23,5 cm |
| Savybė | 37 — 24 cm |
| Savybė | 38 — 24,5 cm |
| Savybė | 39 — 25,5 cm |
| Savybė | 40 — 26 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Brown |
| Pado spalva | czarny |
| Užsegimas | Slip-on |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Insole material | Leather |
| Pamušalas | None |
| Kulno tipas | Heel |
| Kulno aukštis | 7,5 |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| Pašiltinimo tipas | No |
| ilgis centimetrais | 29 |
| Aukštis centimetrais | 10 |
| plotis centimetrais | 19 |
| Bendras svoris gramais | 918.33 |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 5,5 - 8 |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Bato priekis | Szpic |
| Cechy dodatkowe | Brak |