Moteriški aukštakulniai pagaminti iš eko zomšo. Viduje yra minkšta natūralios odos vidpadė, skirtas palaikyti pėdos komfortą.
Batai turi stabilų storą kulną, dekoratyvų elementą prie priekinės dalies. Rekomenduojama rinktis dydį pagal pateiktą dydžių lentelę.
Priežiūrai naudokite zomšui skirtas priemones ir vengti ilgalaikio drėgmės poveikio.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Savybė | Eko zomšas |
| Savybė | Natūralios odos vidpadė |
| Savybė | Stabilus stulpelio formos kulnas |
| Savybė | 36 — 23,5 cm |
| Savybė | 37 — 24 cm |
| Savybė | 38 — 24,5 cm |
| Savybė | 39 — 25 cm |
| Savybė | 40 — 26 cm |
| Savybė | 41 — 26,5 cm |
| Savybė | Ruda |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Brown |
| Užsegimas | Slip-on |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Insole material | Leather |
| Pamušalas | None |
| Kulno tipas | Heel |
| Dydžiai | Typical - we suggest choosing the size you are wearing |
| Kulno aukštis | 9 |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| Pašiltinimo tipas | No |
| ilgis centimetrais | 27 |
| Aukštis centimetrais | 10 |
| plotis centimetrais | 20 |
| Bendras svoris gramais | 900 |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 8,5 - 10 |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |