Moteriškos šlepetės ant putplasčio pado su profiliuota vidpadžio forma. Viršus pagamintas iš guminės sintetinės medžiagos, padas – iš putplasčio.
Skirtos naudoti prie baseino, paplūdimyje ir laisvalaikiui lauke. Dirželio paviršius dekoruotas prekės ženklo logotipu.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | Guminė sintetinė medžiaga (dirželis), putplasčio padas |
| Vidpadžio ilgis | 36 – 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 – 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 – 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 – 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 – 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 – 26,5 cm |
| Spalva | rožinė |
| Kiekis | 1 pora |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Pink |
| Pado spalva | Biały |
| Užsegimas | Slip-on |
| Išorinė medžiaga | Rubber |
| Insole material | Foam |
| Platforma / padas | 2 cm |
| Pamušalas | None |
| Kulno tipas | No heel |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| pado medžiaga | Pianka |
| Bato priekis | Brak noska |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Season | Wiosna/Lato |
| ilgis centimetrais | 29 |
| Aukštis centimetrais | 13 |
| plotis centimetrais | 12 |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Bendras svoris gramais | 754 |
| Kategoria obuwia | Klapki |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |