Rankšluosčių komplektą sudaro 2 vnt. 70 x 140 cm, 4 vnt. 50 x 100 cm ir 4 vnt. 30 x 50 cm rankšluosčiai. Toks komplektas leidžia patogiai suderinti skirtingų dydžių rankšluosčius viename rinkinyje.
| Produkto tipas | Rankšluosčių komplektas |
|---|---|
| Komplektacija | 2 x 70 x 140 cm, 4 x 50 x 100 cm, 4 x 30 x 50 cm |
| Kiekis | 10 vnt. |
Pristatymo terminas matomas prie šios prekės.
| Specifikacija | |
| Prekių skaičius rinkinyje | 10 |
| Produkto ilgis | 140 cm |
| Vonios ir virtuvinių rankšluosčių dydžiai | 2*70x140+4*50x100+4*30X50 |
| Svoris (bendras produkto svoris) | 2,12 kg |
| Medžiagos svoris | 450 g/m2 |
| Produkto plotis | 70 cm |
| Collection | Amari - Ameliahome |
| Style | classic |
| Priežiūra | Dry cleaning recommended,Do not iron,Do not bleach,Wash at a maximum temperature of 60 ° C,Dry at low temperature |
| Sertifikatai | OEKO-TEX STANDARD 100 |
| Spalva | Violet |
| Aukščio reguliavimas | yes |
| Prekė yra komplekte | Yes |