Pjuvenų siurblys Momo P30 padeda surinkti dulkes, susidarančias atliekant manikiūrą ir dirbant su freza. Įrenginys turi vieną ventiliatorių, bepakopį galios reguliavimą ir šviesos diodais žymimą siurbimo lygį.
| Prekės ženklas | Momo |
|---|---|
| Modelis | P30 |
| Produkto tipas | Pjuvenų siurblys |
| Spalva | baltas |
| Galia | 60 W |
| Įtampa | 220-240 V |
| Ventiliatorių skaičius | 1 |
| Sūkių greitis | 4500 aps./min. |
| Oro srautas | 96 m³/h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 90 dB |
| Matmenys | 250 x 235 x 75 mm |
| Filtro matmenys | 17,5 x 17,7 cm |
| Komplektacija | siurblys, kasetinis filtras, maitinimo adapteris |
| Garantija | 12 mėnesių |
Reguliarus filtro valymas ir keitimas padeda išlaikyti stabilų įrenginio veikimą. Prie šios prekės pateiktas pristatymo terminas matomas atskirai.