Pilkos spalvos DOKKA R90 kilimas.
| Specifikacija | |
| Svoris (bendras produkto svoris) | 0,89 kg |
| Medžiagos svoris | 1000 g/m2 |
| Vonios kilimėlių ir kilimėlių dydžiai | 90 circle |
| Produkto plotis | 90 cm |
| Produkto ilgis | 90 cm |
| Kilimų apdaila | crochet hook |
| Priežiūra | Do not iron,Do not tumble dry,Do not bleach,Wash at a maximum temperature of 30 ° C |
| Collection | Dokka |
| Spalva | gray |
| Style | modern |
| tema | modern |
| Vykdymas – išskyrus tekstilę | polyester |
| Figūra | round |
| Aukščio reguliavimas | yes |