Paklodė su guma, skirta čiužiniams, kurių matmenys 140-160x200+30 cm.
| Specifikacija | |
| Svoris (bendras produkto svoris) | 0,74 kg |
| Medžiagos svoris | 135 g/m2 |
| Produkto plotis | 140 cm |
| Lakštų dydžiai su elastine juostele | 140-160x200 |
| Produkto ilgis | 200 cm |
| Produkto aukštis | 30 cm |
| Collection | Amber |
| Style | classic |
| Medžiagos tipas - tekstilė | jersey |
| Spalva | Light beige |
| Sertifikatai | OEKO-TEX STANDARD 100 |
| Aukščio reguliavimas | yes |