Balta paklodė su guma, skirta čiužiniams, kurių matmenys yra 120–140x200 cm, o čiužinio aukštis – iki 30 cm.
Šios prekės pristatymo terminas nurodytas prie prekės.
| Specifikacija | |
| Svoris (bendras produkto svoris) | 0,74 kg |
| Lakštų dydžiai su elastine juostele | 120-140x200 |
| Produkto plotis | 140 cm |
| Medžiagos svoris | 140 g/m2 |
| Produkto ilgis | 200 cm |
| Produkto aukštis | 30 cm |
| Style | classic |
| Priežiūra | Do not dry clean,Do not iron,Do not bleach,Wash at a maximum temperature of 40 ° C,Dry in an upright position |
| Sertifikatai | OEKO-TEX STANDARD 100 |
| Collection | Ruby |
| Medžiagos tipas - tekstilė | terry cloth |
| Spalva | white |
| Aukščio reguliavimas | yes |