Plaukimo bojė skirta technikos tobulinimui ir pagalbai vandenyje. Pagaminta iš tvirto plastiko, suteikia papildomo plūdrumo ir ilgaamžiškumo.
Bojė turi tris specialiai formuotus rankenėles geram suėmimui, pritvirtintą tvirtą pripučiamąją arba nereikia pildyti oro (kietos konstrukcijos) — konstrukcija užtikrina stabilų laikymąsi vandenyje. Komplekte yra holavimo/asekuracijos virvė su dirželiu ir krūtinės tvirtinimo juosta, skirta transportavimui ir saugiam naudojimui prižiūrint suaugusiesiems.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | plastikas |
| Matmenys (ilg. × plot. × aukšt.) | 50,5 × 23 × 12 cm |
| Virvės ilgis | ≈ 80 cm |
| Tašės / juostos matmenys | 41 × 2 cm (plokščia) |
| Svoris | 400 g |
| Pajėgumas | 5,2 L |
| Naudotojo svoris | 15–30 kg |
| Amžius | nuo 24 mėn. |
| Klase | C |
| Spalva | oranžinė |
| Gamintojas | Enero |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.