Moteriški sandalai iš natūralios odos. Vidpadis iš natūralios odos; aukštis kulno 8,5 cm.
Modelyje yra priekyje esanti dekoracija su įklijuotais akmenėliais ir smailus pirštas. Kulnas kolonėlės formos suteikia stabilumo nešiojant.
Rekomenduojama valyti sausa arba lengvai drėgna šluoste; vengti drėgmės ir cheminio valymo.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | natūrali oda |
| Vidpadis | natūrali oda |
| Kulno aukštis | 8,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 – 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 – 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 – 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 – 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 – 26 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.