Nuotoliniu būdu valdoma motorinė valtis, pagaminta iš tvirto plastiko. Skirta naudoti mažesniuose vandens telkiniuose ir baseinuose.
Komplekte yra nuotolinis valdymas su judesio funkcijomis į priekį, atgal ir šonais, taip pat baterija ir priedai laivo montavimui bei eksploatavimui. Valdant atsižvelgiama į paprastą baterijos įdėjimą į viršutinę borto dalį.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | Plastikas |
| Valties išmatavimai | 26 cm × 7 cm × 9 cm |
| Nuotolinio valdymo išmatavimai | 5 cm × 15 cm × 4,5 cm |
| Pakuotės išmatavimai | 29,5 cm × 19,5 cm × 10,5 cm |
| Sertifikatai | CE, atitinka EN71 |
| Skirta amžiaus grupei | Vyresniems nei 8 metų |
| Spalva | Geltona |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.