Denver TSP-203 yra juodos spalvos rankinė garso sistema su 20 W RMS galingumu, vienu garsiakalbiu ir LED ekranu. Įrenginys palaiko FM radiją, Bluetooth ryšį, USB nėra nurodytas, o muzikai leisti gali būti naudojamos SD ir MicroSD atminties kortelės, AUX įvestis bei mikrofono / line-in jungtis.
| Galia | 20 W RMS |
|---|---|
| Garsiakalbiai | 1 |
| Garsiakalbio skersmuo | 12,7 cm |
| Ekranas | LED |
| FM radija | Taip |
| Bluetooth | Taip |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash), SD |
| AUX įvestis | Taip |
| Mikrofono / line-in jungtis | Taip |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| DC įėjimo lizdas | Taip |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (VRLA) |
| Baterijos talpa | 2600 mAh |
| Maitinimas | AC, baterija |
| AC įėjimo įtampa | 230 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
| Matmenys | 135 x 260 x 350 mm |
| Svoris | 3,6 kg |