Kelnaitės „Gaia“ pagamintos iš poliamido, medvilnės ir spandekso derinio, todėl gerai priglunda prie kūno.
| Prekės ženklas | Gaia |
|---|---|
| Modelis | 227785 |
| Sudėtis | Medvilnė 10 %, spandeksas 15 %, poliamidas 75 % |
| Dydis | Klubų apimtis |
|---|---|
| S | 92-96 cm |
| M | 96-100 cm |
| L | 100-104 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| XXXL | 112-116 cm |
Šios prekės pristatymo terminas matomas prie prekės.