Moteriškos balerinos iš dirbtinės zomšos. Vidpadis iš dirbtinės odos, aulo aukštis 5 cm.
Modelis turi apvalintą noselę ir dirželį per pėdą su metaline saga. Plokščias padas skiriamas kasdieniam avėjimui ir trumpiems pasivaikščiojimams.
| Medžiaga | dirbtinė zomša |
|---|---|
| Vidpadis | dirbtinė oda |
| Aulo aukštis | 5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 22,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.