Moteriškos balerinos pagamintos iš dirbtinės (ekologiškos) odos. Vidpadis taip pat iš dirbtinės odos. Aulo aukštis: 5,5 cm.
Modelis turi smailų priekį, kuris vizualiai siaurina pėdą. Minkštas vidpadis skirtas ilgesniam avėjimui per dieną. Batų konstrukcija tinkama kasdieniam neformaliam naudojimui.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | dirbtinė (ekologiška) oda |
| Vidpadis | dirbtinė oda |
| Aulo aukštis | 5,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26,5 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.