Plokščios moteriškos balerinos pagamintos iš dirbtinio zomšo. Vidpadis yra iš dirbtinės odos, o aulo aukštis – 5,5 cm.
Smailus noselis vizualiai siaurina pėdą. Modelis tinkamas ilgalaikiam avėjimui dėl lygios pado konstrukcijos ir minkšto vidpadžio.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | Dirbtinis zomšas |
| Vidpadžio medžiaga | Dirbtinė oda |
| Aulo aukštis | 5,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 – 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 – 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 – 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 – 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 – 26 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.