Moteriškos balerinos pagamintos iš dirbtinės zomšos. Plokščias padas ir minkštas vidpadis užtikrina patogumą vaikštant.
Priekinė dalis šiek tiek apvali, ant vidurio dalies yra dirželis su auksu tonu sagtimi. Vidpadis iš dirbtinės odos, aulo aukštis 5 cm.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | dirbtinė zomša (imitation leather suede) |
| Vidpadis | dirbtinė oda |
| Aulo aukštis | 5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 – 22,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 – 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 – 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 – 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 – 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 – 25,5 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.