Moteriškos balerinos pagamintos iš dirbtinės odos. Vidpadis taip pat iš dirbtinės odos, tinkamas kasdieniam avėjimui.
Modelis turi smailų priekį, kuris vizualiai pailgina pėdą. Aulo aukštis yra 5,5 cm.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | dirbtinė oda |
| Vidpadžio medžiaga | dirbtinė oda |
| Aulo aukštis | 5,5 cm |
| Dydžių intervalas | 36–41 |
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26,5 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.