Moteriški sandalai pagaminti iš dirbtinės zomšinės medžiagos su vidpadžiu iš dirbtinės odos. Kulno aukštis — 7,5 cm.
Modelis turi ploną kulną ir atvirą priekį, skirta dėvėti prie elegantiškesnių drabužių. Tinka avėti vakarinėms arba šventinėms progoms.
Priežiūrai naudokite sausus arba švelniai drėgnus valymo būdus, venkite baliklio ir aukštos temperatūros.
| Medžiaga | dirbtinė zomšinė medžiaga; vidpadis – dirbtinė oda |
|---|---|
| Kulno aukštis | 7,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26,5 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.