Moteriški pusbačiai pagaminti iš natūralios odos. Vidpadis iš natūralios odos.
Batų konstrukcijoje yra užapvalinta priekinė dalis ir raišteliai, leidžiantys reguliuoti pritvirtinimą prie pėdos. Aulas apie 5 cm, pado aukštis 1,5 cm.
Rekomenduojama valyti drėgna šluoste ir naudoti odos priežiūros priemones pagal gamintojo nurodymus.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | natūrali oda |
| Vidpadžio medžiaga | natūrali oda |
| Aulo aukštis | 5 cm |
| Pado aukštis | 1,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26,5 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.