Moteriški austi sandalai su uždaru, smailiu priekiu. Viršus pagamintas iš plastiko, pado ir vidpadžio paviršius – iš dirbtinės odos.
Batų konstrukcijoje yra apsiūtas, pintas viršus, storo tipo kulnas (post kulnas) ir sagties užsegimas. Dydžių intervalas nurodytas 36–41, o kiekvieno dydžio vidpadžio ilgis pateiktas lentelėje.
Rekomenduojama valyti drėgna šluoste ir vengti ilgalaikio poveikio aukštai temperatūrai. Laikyti vėsioje ir sausioje vietoje.
| Medžiaga | Plastikas |
|---|---|
| Vidpadžio medžiaga | Dirbtinė oda |
| Kulno aukštis | 7 cm |
| Užsegimas | Sagtis |
| Vidpadžio ilgis | 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26,5 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.