Moteriški aukštakulniai sandalai, viršus ir vidpadis iš dirbtinės odos. Kulno aukštis: 9,5 cm.
Sandalai turi reguliuojamą sagtį ir dekoratyvias juostas su kristalais. Konstrukcija pritaikyta avėjimui trumpesnėms progoms ir vakariniams renginiams.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | Dirbtinė oda |
| Vidpadžio medžiaga | Dirbtinė oda |
| Kulno aukštis | 9,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26,5 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.