Moteriški sandalai iš natūralios odos. Vidpadis pagamintas iš natūralios odos.
Priekinėje dalyje yra dekoratyvinė detalė. Smailus pirštas vizualiai aptirpina pėdą, o plonas stulpelio formos kulnas suteikia stabilumo.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Savybė | Natūrali oda |
| Savybė | Vidpadis: natūrali oda |
| Savybė | Kulno aukštis: 8,5 cm |
| Savybė | 36 — 23,5 cm |
| Savybė | 37 — 24 cm |
| Savybė | 38 — 24,5 cm |
| Savybė | 39 — 25,5 cm |
| Savybė | 40 — 26 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.