Komplektą sudaro džemperis su gobtuvu ir šortai. Modelis pasiūtas iš 50 % viskozės ir 50 % spandekso, o spandeksas suteikia audiniui tamprumo. Šortai turi kišenes ir juosmens raištelius, leidžiančius reguliuoti prigludimą.
| Sudėtis | 50 % viskozė, 50 % spandeksas |
|---|---|
| Dydis | S/M |
| Ilgis | 66/41 cm |
| Klubai | 108/98 cm |
| Krūtinė | 116 cm |
| Juosmuo | 66 cm |
| Dydis | L/XL |
| Ilgis | 67/42 cm |
| Klubai | 114/100 cm |
| Krūtinė | 124 cm |
| Juosmuo | 68 cm |