Nešiojamas ventiliatorius su sulankstoma konstrukcija, skirtas vietiniam vėsinimui. Prietaisyje yra ličio jonų baterija ir USB-C įkrovimo lizdas.
Įrenginys turi dvi oro srauto pakopas ir integruotą LED žibintuvėlį. Taip pat įmanoma naudoti jo bateriją kaip išorinį akumuliatorių kitiems įrenginiams.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Akumuliatoriaus tipas | ličio jonų |
| Akumuliatoriaus talpa | 2000 mAh (7,4 Wh / 3,7 V) |
| Veikimo laikas | 12–21 val. (priklausomai nuo režimo) |
| Oro srauto greitis | iki 1,9 m/s |
| Ventiliatoriaus galia | 0,8 W (max) |
| Režimai | 2 |
| Žibintuvėlio šviesos srautas | 25 lm |
| Įkrovimo laikas | 2–3 val. |
| Įėjimas / Išėjimas | 5 V = 1 A (USB-C) |
| Komplektacija | ventiliatorius, USB‑C laidas, virvelė, naudojimo instrukcija |
| Spalva | rožinė |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| CN | 84145935 |
| BC | AB |
| Spalva | Pink |
| Material | Plastic |
| Package | Box |
| Product packaging height in cm | 12 |
| Product packaging width in cm | 5,6 |
| Product packaging depth in cm | 3 |
| Battery capacity (mAh) | 2000 mAh |
| Connector type | USB-C (female) |
| RDY | corrector |
| Vertimai | Angielski - Nazwa |
| Bendras svoris gramais | 30 |