Rankinis ventiliatorius su įmontuota 3600 mAh ličio jonų baterija. Pagrindinė funkcija – nešiojamas oro srautas asmeniniam vėsinimui.
Įrenginys turi penkis ventiliatoriaus greičio lygius, saugos užraktą ir pririšamą dirželį. Maitinimas per USB-C prievadą, įkrovimo trukmė 2,5–3,5 val.
| Talpa | 3600 mAh (13,32 Wh) |
|---|---|
| Baterijos tipas | ličio jonų |
| Maksimali galia | 5 W |
| Oro srautas | iki 5,1 m/s |
| Įkrovimo laikas | 2,5–3,5 val. |
| Darbo laikas | 2,5–13 val. (priklausomai nuo režimo) |
| Režimai | 5 greičio lygiai |
| Saugos funkcija | užraktas nuo atsitiktinio įjungimo |
| Jungtis | USB-C, 5,0 V = 2,0 A |
| Spalva | juodas |
| Komplektacija | ventiliatorius, USB-C laidas, pririšimo dirželis, naudotojo vadovas |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| BC | AB |
| CN | 84145935 |
| Spalva | Black |
| Material | Plastic |
| Package | Box |
| Battery capacity (mAh) | 3600 mAh |
| Product packaging height in cm | 19 |
| Product packaging width in cm | 9,6 |
| Product packaging depth in cm | 8 |
| Connector type | USB-C (female) |
| Vertimai | Angielski - Nazwa |
| Bendras svoris gramais | 228 |
| RDY | corrector |