Nešiojamas ventiliatorius su įmontuota baterija, skirta asmeniniam vėsinimui. Turi reguliuojamą 5 lygių oro srautą ir LED ekraną, rodantį baterijos įkrovos lygį bei veikimo režimą.
Įrenginio konstrukcija kompaktiška ir lengva, skirtas naudoti namuose, biure ar kelionėse. Yra užraktas nuo atsitiktinio įsijungimo ir USB-C įkrovimo sąsaja.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Modelis | Life4 |
| Baterijos talpa | 3600 mAh |
| Baterijos tipas | ličio jonų |
| Galia | 5 W |
| Maks. oro srauto greitis | 5,2 m/s |
| Darbo laikas | 2,5–13 val. |
| Įkrovimo laikas | 2,5–3,5 val. |
| Įėjimas | 5,0 V = 2,0 A |
| Pakuotėje | ventiliatorius, USB-C laidas, dirželis, naudotojo vadovas |
| Spalva | pilka |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| BC | AB |
| CN | 84145935 |
| Spalva | Gray |
| Battery capacity (mAh) | 3600 mAh |
| Material | Plastic |
| Package | Box |
| Product packaging height in cm | 19 |
| Product packaging width in cm | 9,6 |
| Product packaging depth in cm | 8 |
| Connector type | USB-C (female) |
| Vertimai | Angielski - Nazwa |
| Bendras svoris gramais | 228 |
| RDY | corrector |