Rinkinį sudaro penkios stačiakampės dekoracijos su elnių siluetais ir LED apšvietimu. Tinka langų, lentynų ar stalo papuošimui šventiniu laikotarpiu, kur reikia švelnios šviesos ir sezoninės dekoracijos.
Dekoracijos šviečia šiltai, todėl kuria jaukią atmosferą ir dera prie kitų Kalėdinių akcentų. Kompaktiškas dydis leidžia išdėstyti elementus grupe arba atskirai skirtingose namų erdvėse.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Tipas | LED vitražo dekoracija |
| Dizainas | elnių motyvas, stačiakampė forma |
| Kiekis rinkinyje | 5 vnt. |
| Apšvietimas | LED |
| Naudojimas | interjero dekoracijai |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Svoris (bendras produkto svoris) | 0,58 kg |
| Apšvietimo režimų skaičius | 1 |
| Decoration width | 11,5 cm |
| Produkto ilgis | 150 cm |
| Galia | Mains 220-240V,USB |
| Laido ilgis | 440 cm |
| Lempučių skaičius | 54 |
| Produkto plotis | 71 cm |
| Mark | AmeliaHome |
| Style | classic |
| Apšvietimo režimas | constant |
| tema | festive |
| Intended use | inwards |
| Sandarumo klasė | IP 44 |
| Lemputės tipas | led |
| ON / OFF jungiklis | No |
| Keičiamos lemputės | No |
| Laikmatis | No |
| Sutemų jutiklis | No |
| Galimybė derinti komplektus | No |
| Vykdymas – išskyrus tekstilę | PMMA |
| Collection | Reindeers Mess |
| Kabelio spalva | transparent |
| Šviesos spalva | warm |
| Spalva | white,transparent |
| sezonowosc | Winter |
| Aukščio reguliavimas | yes |