Stačiakampis LED vitražas vaizduoja sniego senių motyvą ir parduodamas vienetu. Tai dekoratyvus akcentas, skirtas šventiniam namų interjerui arba lango apipavidalinimui, kai norite pridėti švelnaus apšvietimo ir kalėdinės nuotaikos.
Vitraže integruoti LED diodai suteikia tolygų apšvietimą be didelio elektros suvartojimo. Kompaktiškas stačiakampis formatas leidžia patogiai pastatyti ar pakabinti vitražą derinant su kitomis kalėdinėmis dekoracijomis.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Tipas | LED vitražas |
| Dizainas | Sniego senis |
| Forma | stačiakampis |
| Kiekis | 1 vnt. |
| Apšvietimas | LED |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Svoris (bendras produkto svoris) | 0,18 kg |
| Apšvietimo režimų skaičius | 1 |
| Laido ilgis | 10 cm |
| Produkto plotis | 11,5 cm |
| Decoration width | 11,5 cm |
| Lempučių skaičius | 16 |
| Galia | 3x AAA |
| Produkto ilgis | 33 cm |
| Mark | AmeliaHome |
| Style | classic |
| Apšvietimo režimas | constant |
| tema | festive |
| Intended use | inwards |
| Sandarumo klasė | IP 44 |
| Lemputės tipas | led |
| Laikmatis | No |
| Keičiamos lemputės | No |
| Galimybė derinti komplektus | No |
| Sutemų jutiklis | No |
| Vykdymas – išskyrus tekstilę | PMMA |
| Collection | Snowman |
| Kabelio spalva | transparent |
| Šviesos spalva | warm |
| Spalva | white,transparent |
| sezonowosc | Winter |
| Aukščio reguliavimas | yes |
| ON / OFF jungiklis | Yes |