Stačiakampis vitražas su kalėdiniu „Jingle Bells“ motyvu ir integruotu LED apšvietimu suteikia švelnų švytėjimą namų dekorui. Dekoracija tinka pakabinti prie lango, ant sienos ar prie durų, kai norite pabrėžti šventinę nuotaiką be didelio vargo.
LED apšvietimas ne tik paryškina vitražo raštą, bet ir sukuria jaukią atmosferą vakarais. Produktas pateikiamas vienu vienetu, todėl galite derinti kelis to paties tipo elementus arba derinti su kitomis kalėdinėmis dekoracijomis.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Tipas | LED vitražas |
| Kiekis | 1 vnt. |
| Forma | stačiakampis |
| Motyvas | kalėdinis „Jingle Bells“ |
| Apšvietimas | integruotas LED |
| Paskirtis | vidaus dekoravimui (langai, sienos, durys) |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Svoris (bendras produkto svoris) | 0,18 kg |
| Apšvietimo režimų skaičius | 1 |
| Laido ilgis | 10 cm |
| Decoration width | 11,5 cm |
| Produkto plotis | 11,5 cm |
| Lempučių skaičius | 16 |
| Galia | 3x AAA |
| Produkto ilgis | 33 cm |
| Mark | AmeliaHome |
| Style | classic |
| Apšvietimo režimas | constant |
| tema | festive |
| Intended use | inwards |
| Sandarumo klasė | IP 44 |
| Collection | Jinglebells |
| Lemputės tipas | led |
| Keičiamos lemputės | No |
| Laikmatis | No |
| Sutemų jutiklis | No |
| Galimybė derinti komplektus | No |
| Vykdymas – išskyrus tekstilę | PMMA |
| Kabelio spalva | transparent |
| Šviesos spalva | warm |
| Spalva | white,transparent |
| sezonowosc | Winter |
| Aukščio reguliavimas | yes |
| ON / OFF jungiklis | Yes |