Dekoratyvus žaisliukų rinkinys su integruotomis LED lemputėmis, skirtas kalėdiniam apšvietimui ir namų dekoracijoms. Komplekte yra 10 puošnių, rutulio formos burbulų šiltos baltos spalvos šviesai, kuri sukuria šiltą, šventinę atmosferą be didelio energijos suvartojimo.
Burbulai tinka kabinti ant eglutės, naudoti girliandose ar kompozicijose ant stalo ir palangių. Lengva derinti su kitomis šventinėmis dekoracijomis; jų švelni šviesa akcentuoja interjerą neperkraudama erdvės.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Tipas | LED kalėdiniai burbulai |
| Kiekis | 10 vnt. |
| Spalva | šiltai balta |
| Forma | rutulys |
| Paskirtis | eglutės ir šventinės dekoracijos |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Svoris (bendras produkto svoris) | 0,26 kg |
| Apšvietimo režimų skaičius | 1 |
| Atstumas tarp lempučių | 20 cm |
| Total length | 230 cm |
| Galia | 3x AA |
| Decoration width | 5 cm |
| Dekoravimo aukštis | 5 cm |
| Lempučių skaičius | 50 |
| Laido ilgis | 50 cm |
| Kabelio spalva | black |
| Spalva | black,silver,transparent |
| Style | classic |
| Apšvietimo režimas | constant |
| Mark | DecoKing |
| Intended use | inwards,outside |
| Sandarumo klasė | IP 44 |
| Lemputės tipas | led |
| Vykdymas – išskyrus tekstilę | metal,copper,plastic,PVC |
| Nuimamas transformatorius | No |
| Sutemų jutiklis | No |
| Galimybė derinti komplektus | No |
| Keičiamos lemputės | No |
| Prekė yra komplekte | No |
| Collection | Ruffi |
| Šviesos spalva | warm |
| Aukščio reguliavimas | yes |
| Laikmatis | Yes |
| ON / OFF jungiklis | Yes |
| CE sertifikatai | Yes |